Linux-Team - Information Technology Forum - Ελληνικό Τεχνολογικό Φόρουμ


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

 Αγγ. Ηλιάδη: Το δώρο και η κάρτα που πήρε από τον Σ. Γκέντσογλου για τα γενέθλιά της!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δημοσίευση #1
 Nemesis

Nemesis
Global Moderator
Global Moderator
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τα γενέθλιά της είχε προχθες η Αγγελική Ηλιάδη. Η τραγουδίστρια φρόντισε να δείξει την ευγνωμοσύνη για όλα τα καλά που της συμβαίνουν γράφοντας στο Ιnstagram κι ανεβάζοντας την παρακάτω φωτογραφία: "Είμαι ευγνώμων... για ολα όσα μου εχουν δωθεί... για τον γιο μου... το θαύμα της ζωής μου...τον άνθρωπό μου... την ευτυχία μου... την μητέρα μου και τον πατέρα μου... την δύναμη μου... και για όλα τα όμορφα που έρχονται!!!!"

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λίγο αργότερα έλαβε και μια ανθοδέσμη που ήταν ένα από τα δώρα του σύντροφου της Σάββα Γκέντσογλου και της έγραφε: "Χρόνια πολλά στον άγγελο της ζωής μου... Εύχομαι πάντα να είσαι χαμογελαστή κι ευτυχισμένη... Σ\' αγαπώ!!! Σάββας..."

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Source: Tlife

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]


Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Ωχ! Φαίνεται ότι κάτι πήγε στραβά ...

[#10425]

Ο διαχειριστής έχει μπλοκάρει την προβολή των θεμάτων στους επισκέπτες, μόνο τα μέλη μπορούν να δουν αυτό το πεδίο.


Χρήσιμοι Σύνδεσμοι: