Linux-Team - Information Technology Forum - Ελληνικό Τεχνολογικό Φόρουμ


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

 Linux-Team Cafe - Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

Δημοσίευση #1
 Nemesis

Nemesis
Global Moderator
Global Moderator
Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εδώ είναι το Linux-Team Cafe και μπορούμε να κάνουμε χαλαρή κουβεντούλα και να συζητήσουμε ότι σας απασχολεί απολαμβάνοντας έναν καλό καφέ. Λοιπόν τι σας απασχολεί αυτή τη στιγμή;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nemesis στις 9/1/2016, 02:18, 2 φορές συνολικά


Δημοσίευση #26
 Dark-Avenger

Dark-Avenger
Forum Founder
Forum Founder
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
@[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] οι Metallica είναι όντως φοβερό group.

Δημοσίευση #27
 atozak

atozak
V.I.P Member
V.I.P Member
εγω ειμε πολυ του heavi metal και ηιδικα του αγριο μεταλ μπλακ ντεθ και θρας μεταλ dj  αλλα τορα θελω κατη ιρεμο

Δημοσίευση #28
 Dark-Avenger

Dark-Avenger
Forum Founder
Forum Founder
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ακούω Rock,Thrash,Doom, Death Metal, και Middle East Music @[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.].

Δημοσίευση #29
 atozak

atozak
V.I.P Member
V.I.P Member
@[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] σε οπιοδιποτε pc η laptop και να εισε οταν ειναι να κανη ενιμεροση βλεπεις το
prntscr.com/6gze71 τοτε δεν πρεπει να του δοσης καμια σιμασια και οταν τελιοσης την δουλια σου πας στο πινακα ελενχου prntscr.com/6fsx8t θα παρης  συστιμα και ασφαλεια prntscr.com/6fsxhz μετα το windows update prntscr.com/6fsxny και θα δης ενα κουμπακη που λεει "ξενινα" θα το πατας και θα το αφινις οταν τελιοση θα σου πη να κανης restart  εγω παντα ετσι κανω

Δημοσίευση #30
 Nemesis

Nemesis
Global Moderator
Global Moderator
Καλησπέρα @[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.],
Το εκνευριστικό της υπόθεσης είναι αυτό το παράθυρο:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

που αν δεν του δώσεις σημασία κάνουν επανεκκίνηση τα windows.

Πρέπει να του βάζεις συνέχεια υπενθύμιση μετά από 4 ώρες πχ.

Δημοσίευση #31
 atozak

atozak
V.I.P Member
V.I.P Member
οταν το βλεπο εγο εχει διαφορες ρισμισης και επιλεγο παντα μετα απο 8 ωρες και του παταω το
prntscr.com/6ia5ls οποτε για 8 ωριτσες δεν με ξανα ενοχλη μετα αν δεν εχο τελιοσι σε 8ωρες το βασο για αλες τοσες και μετα κανο τα πιο πανο cheers

Δημοσίευση #32
 Dark-Avenger

Dark-Avenger
Forum Founder
Forum Founder
@[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Μπορείς να πας εδώ


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
και να δοκιμάσεις την δεύτερη ή την τρίτη επιλογή ανάλογα με το ποιά σε εξυπηρετεί. Η πρώτη επιλογή (μάλλον αυτή έχεις) κάνει εγκατάσταση αμέσως μόλις λάβει τις ενημερώσεις, την τέταρτη επιλογή μην τη δοκιμάσεις γιατί δεν θα ενημερώνεται καθόλου το σύστημα σου.

Δημοσίευση #33
 Christiana

Christiana
Forum Moderator
Forum Moderator
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πείνασα ώρα για φαγητό παιδάκια,
καλή μας όρεξη.

Δημοσίευση #34
 Nemesis

Nemesis
Global Moderator
Global Moderator
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Απολαμβάνω τον καφέ μου χαλαρά αργία σήμερα!
cheers

Δημοσίευση #35
 atozak

atozak
V.I.P Member
V.I.P Member
απολαμβανο το προτο μου φραπεδακη περιμενοντας το τη θα γηνη με την παρελαση στην αθηνα υπο βροχη ( εδο βουλα ριχνη κανονικα)

Δημοσίευση #36
 Andria

Andria
ShoutBox Moderator
ShoutBox Moderator
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτό το σιδέρωμα το βαριέμαι απίστευτα.

Δημοσίευση #37
 Nemesis

Nemesis
Global Moderator
Global Moderator
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κατά διαστήματα διαβάζουμε ένα σωρό δημοσιεύματα για την ιδιωτικότητα στα social media  και αναρωτιέμαι μετά από όλα αυτά ποιος θα εξακολουθήσει να διατηρεί το λογαριασμό του στα social media;

Δημοσίευση #38
 atozak

atozak
V.I.P Member
V.I.P Member
παντος γιαμενα οσοι ανεβαζουν φοτογραφιες στα cocial media δεν κανουν καθολου καλα.....ολοι ξερουμε πος οσο καλος και να ειναι ο κοδικος σου ιδιοτικοτιτα στο ιντερνετ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΗ εγω απλα βαζω κιμενακια και εχο μονο μια φοτογραφια μου ( αυτη του προφιλ μου)

Δημοσίευση #39
 Nemesis

Nemesis
Global Moderator
Global Moderator
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Σύμφωνα με τα τελευταία δημοσιεύματα, έφτασαν στο σημείο να παρακολουθούν ακόμα και αυτούς που έχουν κάνει ήδη αποσύνδεση από το social media και άτομα που ούτε καν έχουν λογαριασμούς στα social media.

Δημοσίευση #40
 Christiana

Christiana
Forum Moderator
Forum Moderator
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τα έχω διαγράψει απο πέρσι τα social media accounts μου, 
τα θεωρώ βαρετά!

Δημοσίευση #41
 atozak

atozak
V.I.P Member
V.I.P Member
εγω απλα ασχολουμε ( και αν θελουν να με παρακολουθησουν απλα χανουν την ωρα τους ) Wink Wink Wink

Δημοσίευση #42
 BlackHat

BlackHat
Support Admin
Support Admin
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ποιος νοιάζεται για τα social media όταν υπάρχουν τόσα forums.
Προσωπικά δεν έχουν να μου προσφέρουν τίποτα. 
Σκέτο χάσιμο χρόνου είναι.

Δημοσίευση #43
 Matina

Matina
Zirconium Member
Zirconium Member
Πώπω πολύ θόρυβος με το facebook τώρα τελευταία γίνεται. Κάτι πάει λάθος με αυτό το social, μια το ένα μια το άλλο ακούγονται.

Δημοσίευση #44
 atozak

atozak
V.I.P Member
V.I.P Member
ολοι ( και προτος εγω) ξεστιστηκαμε στα κρεατα cheers .@[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ερηξες κανενα βαρελοτο?? Rolling Eyes Rolling Eyes

Δημοσίευση #45
 BlackHat

BlackHat
Support Admin
Support Admin
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Καλησπέρα @[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] φίλε μου βαρελότο δεν έριξα, πολύ αρνί και κοψίδια έριξα στο στομάχι!!

Δημοσίευση #46
 atozak

atozak
V.I.P Member
V.I.P Member
καλα εκανες ειδα στην tv για αυτους που τους κοπικανε τα χερια απο αυτοσχεδια βαρελοτα.......εκει την πατανε ολοι  στα αυτοσχεδια ( οχι πος τα του "εμπορειου" ειναι ασφαλει) αλλα τελος παντον εχουν λιγτοτερο κινδινο μετα το παρολιγο σοβαρο ατυχιμα μου  εβαλα μυαλο και τορα ειμαστε μακρια και αγαπιμενοι

Δημοσίευση #47
 BlackHat

BlackHat
Support Admin
Support Admin
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
@[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] πως μπορείς και κοιμάσαι τόσο νωρίς εγώ αν δεν πάει 1-2 τη νύχτα δεν κλείνει το μάτι μου.

Δημοσίευση #48
 atozak

atozak
V.I.P Member
V.I.P Member
σινιθος ειμαι ολη μερα στο pc (απο το προη) και ετσι κατα της 9 το βραδυ ξαπλονο στο κρεβατη και κατα της 10 με 11 το βραδυ "γιασας" μετα απο της 5 η 6 το προη ειμε στο "ποδη" και παω ( ος καμενος) στο pc μεχρι το βραδυ.,... καμια φορα απο της 2 η 3 το προη μεχρι της 9 το βραδυ της αλλη μερας ειμαι στο pc Wink Wink Wink

Δημοσίευση #49
 BlackHat

BlackHat
Support Admin
Support Admin
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Σήμερα νυστάζω και έχω πολύ δουλειά.

Δημοσίευση #50
 atozak

atozak
V.I.P Member
V.I.P Member
και εγω νυσταζω εφιγε  ο αδελφος μου παλη εξο και ειμαι απο της τεσερης στο ποδη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο


Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Ωχ! Φαίνεται ότι κάτι πήγε στραβά ...

[#10425]

Ο διαχειριστής έχει μπλοκάρει την προβολή των θεμάτων στους επισκέπτες, μόνο τα μέλη μπορούν να δουν αυτό το πεδίο.


Χρήσιμοι Σύνδεσμοι: