Linux-Team - Information Technology Forum - Ελληνικό Τεχνολογικό Φόρουμ


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

 Hugh Jackman : Wolverine για τελευταία φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δημοσίευση #1
 Nemesis

Nemesis
Global Moderator
Global Moderator
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το τέλος για το Hugh Jackman στο ρόλο του Wolverine φαίνεται πως είναι κοντά, καθώς ο Αυστραλός ηθοποιός λίγες μέρες πριν παρέλαβε στα χέρια του το σενάριο για την τελευταία ταινία που θα υποδυθεί τον αγαπημένο μεταλλαγμένο του κοινού.

Όπως δήλωσε ο ίδιος ο ηθοποιός στο Collider : «Έχουμε ένα σενάριο. Ένα πλήρες σενάριο. Να σου πω την αλήθεια, πριν 2 μέρες το παρέλαβα ολοκληρωμένο-εντάξει όχι εντελώς αλλά είμαστε πολύ κοντά στην ολοκλήρωσή του-όπως μπορείς να δεις και από τα μούσια μου. Αυτό ίσως σε προϊδεάζει ότι…κάλλιο αργά παρά ποτέ».

«Επίσης, τα pecs επεκτείνονται», δήλωσε χαρακτηριστικά ο πρωταγωνιστής του Kingsman και συμπρωταγωνιστής του Jackman στο Eddie the Eagle, Taron Egerton για να δηλώσει την ετοιμότητα του Jackman για την ταινία.

Όσον αφορά στα γυρίσματα της ταινίας, δεν έχει αποφασιστεί ακόμα η ημερομηνία έναρξής τους.

«Δεν έχω κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία ακόμη. Για μένα είναι η τελευταία ταινία και όπως λέω σε όλους θέλω να είναι τέλεια οπότε, όταν νιώσω ότι είναι η κατάλληλη στιγμή, θα ξεκινήσουμε», δήλωσε ο Αυστραλός ηθοποιός.

Μέχρι στιγμής γνωρίζουμε σίγουρα ότι η ημερομηνία κυκλοφορίας της ταινίας έχει οριστεί για τις 3 Μαρτίου 2017.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]


Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Ωχ! Φαίνεται ότι κάτι πήγε στραβά ...

[#10425]

Ο διαχειριστής έχει μπλοκάρει την προβολή των θεμάτων στους επισκέπτες, μόνο τα μέλη μπορούν να δουν αυτό το πεδίο.


Χρήσιμοι Σύνδεσμοι: