Linux-Team - Information Technology Forum - Ελληνικό Τεχνολογικό Φόρουμ


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

 O Paul George στο εξώφυλλο του NBA 2K17

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δημοσίευση #1
 BlackHat

BlackHat
Support Admin
Support Admin
O Paul George στο εξώφυλλο του NBA 2K17 Nba2k17

H 2K ανακοίνωσε ότι στο εξώφυλλο του επόμενου ΝΒΑ της σειράς με τίτλο NBA 2K17, θα έχει τον Paul George, τον shooting guard των Indiana Pacers. Ο Paul George κάνει ένα πολύ δυναμικό comeback φέτος, είναι τρεις φορές NBA All-Star και τα πάει περίφημα στη σεζόν 2015-26, με 23,1 πόντους σε μέσο όρο για κάθε αγώνα. «Παίζω το NBA 2K από τότε που με θυμάμαι και είναι τιμή μου που είμαι ο αθλητής του εξωφύλλου στο NBA 2K17. Είναι μια ψήφος εμπιστοσύνης για την σκληρή δουλειά μου εντός και εκτός γηπέδου. Χαίρομαι πολύ που συνεργάζομαι με την 2K κι ελπίζω να βοηθήσω στην ανάπτυξη του franchise και να πάμε στο επόμενο επίπεδο», δήλωσε ο ταλαντούχος guard. Να σημειώσουμε ότι ο George θα είναι η «βιτρίνα» και του NBA 2K Online στην έκδοση της Κίνας, κοσμώντας το τοπικό εξώφυλλο. Οι προπαραγγελείς έχουν αρχίσει και οι πιο βιαστικοί θα πάρουν το παιχνίδι 4 ημέρες πριν από την κυκλοφορία, ενώ θα λάβουν και κάποια έξτρα πράγματα για χρήση εντός του παιχνιδιού (5.000 δολάρια, ένα πακέτο MyTEAM με τρία πακέτα καρτών, κ.λπ). Το παιχνίδι θα βγει στις 20 Σεπτεμβρίου σε PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 και PC.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]


Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Ωχ! Φαίνεται ότι κάτι πήγε στραβά ...

[#10425]

Ο διαχειριστής έχει μπλοκάρει την προβολή των θεμάτων στους επισκέπτες, μόνο τα μέλη μπορούν να δουν αυτό το πεδίο.


Χρήσιμοι Σύνδεσμοι: