Linux-Team - Information Technology Forum - Ελληνικό Τεχνολογικό Φόρουμ


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

 Το Facebook χάνει ένα ακόμη σημαντικό στέλεχος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δημοσίευση #1
 BlackHat

BlackHat
Support Admin
Support Admin
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Σύμφωνα με βάσιμες πληροφορίες, το Facebook πρόκειται να χάσει ένα ακόμη σημαντικό στέλεχος, καθώς ο αντιπρόεδρος στον τομέα της μηχανικής και των προϊόντων, Greg Badros, σχεδιάζει να αποχωρήσει από την εταιρεία.

“Ο Greg ήταν ένα πολύτιμο μέλος της ομάδας του Facebook και του ευχόμαστε καλή τύχη στο μέλλον”, δήλωσε εκπρόσωπος του Facebook στο AllThingsD.

Ο Bardos, ο οποίος έχει εργαστεί για τον Mark Ζuckerberg για τέσσερα χρόνια, επιβεβαίωσε την αποχώρηση του με μια δήλωση:

«Είμαι ευγνώμων στον Mark και σε όλη την ομάδα του Facebook για τη δημιουργία μια καταπληκτικής εταιρείας, η οποία έχει θετικό αντίκτυπο στον κόσμο. Θα μου λείψουν ιδιαιτέρως οι ομάδες με τις οποίες συνεργάστηκα και το να βρίσκομαι ανάμεσα σε τόσα ταλαντούχα άτομα. Είμαι ενθουσιασμένος αναζητώντας τον επόμενο προορισμό μου:  Έχω αποκτήσει σημαντικές γνώσεις και εμπειρίες, μέσα  από τα χρόνια που έχω εργαστεί για Facebook και Google. Ανυπομονώ να βρω νέους τρόπους ώστε να συνεχίσω τη θετική μού επίδραση στον κόσμο, σε ατομικό επίπεδο αλλά  και μέσω των εταιρειών στις οποίες επενδύω».

Η οριστική ημερομηνία αποχώρησης του Greg δεν έχει γίνει ακόμα γνωστή, και το Facebook δεν έχει ορίσει ακόμα τον επίσημο αντικαταστάτη του.

Source: SecNews

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]


Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

Ωχ! Φαίνεται ότι κάτι πήγε στραβά ...

[#10425]

Ο διαχειριστής έχει μπλοκάρει την προβολή των θεμάτων στους επισκέπτες, μόνο τα μέλη μπορούν να δουν αυτό το πεδίο.


Χρήσιμοι Σύνδεσμοι: